Referencie

Ohlasy spokojných zákazníkov

LukTrade s.r.o.

Spoločnosť

"Medzi prednosti patri: korektnosť, precíznosť a zodpovednosť. S dôrazom na tieto dôležité vlastnosti naša spolupráca v oblasti komplexnej starostlivosti o účtovnú agendu s firmou pokračuje dodnes a sme presvedčení, že budeme rozvíjať ďalšie projekty spolupráce aj naďalej."

Seedragon s.r.o.

Spoločnosť

S prácou som spokojný, čomu nasvedčuje aj naša dlhoročná spolupráca. Cením si okrem spoľahlivosti a korektnosti, aj osobný prístup. Pri akomkoľvek probléme sa môžem na vás s dôverou obrátiť a vždy dostanem jednoznačné odpovede, ktoré pri súčasnej podobe našej legislatívy, naozaj nie sú samozrejmosťou."

"Ako začínajúca podnikateľka som nemala veľa skúseností. Mala som veľa otázok a nejasnosí ohľadom účtovania v mojej firme. Veľmi dlho som hľadala človeka, ktorý by mi poradil a naviedol ma tým správnym smerom, nakoľko moja oblasť podnikania je špecifická, a nie každý účtovník s ňou má skúsenosti...Pani Ďuricová je odborníčka v pravom slova zmysle. Neustále sa vzdeláva a vždy ma vie správne naviesť, usmerniť a poradiť mi. Vyzdvihujem hlavne jej profesionálny prístup, ochotu, ľudskosť a trpezlivosť pri telefonickom i osobnom poradenstve, pretože je na nezaplatenie, keď sa má človek na koho obrátiť. Jej služby vrelo odporúčam !!!"

Sapphire agency, s.r.o.

https://www.csska.sk/